YakınPlanTV

SORULARI GÖRMEZDEN GELDİ, KARŞI SALDIRIYA GEÇTİ

SORULARI GÖRMEZDEN GELDİ, KARŞI SALDIRIYA GEÇTİ
6REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
33 views
12 Şubat 2020 - 12:24
7REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kılıçdaroğlu’nun iddialarına tek sözcük ile yanıt vermedi. ‘En iyi savunma saldırıdır’ mantığı ile CHP Liderini “FETÖ’nün siyasi ayağı” olarak ilan etti.

Partili Cumhurbaşkanı, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısında konuştu. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun 20 soru sorup yanıtladığı konuşmasını değerlendirdi.

Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun sorduğu 20 soruya yanıt vermek yerine, karşı savlarla ve sorularla kendini savundu. Erdoğan, “FETÖ’nün siyasi ayağı Kılıçdaroğlu ve ekibidir” dedi.

Erdoğan, şunları söyledi:

FETÖ’NÜN EN ÖNEMLİ SİYASİ AYAĞI KILIÇDAROĞLU VE EKİBİDİR: Bu şahıs son günlerde FETÖ’nün siyasi ayağı diye esip gürlemeye başladı madem bu kadar istiyor işte bugün burada FETÖ’nün siyasi ayağını ben size şöyle adeta ekran diyebileceğim duvarda açıklıyorum. Tolstoy’un dediği gibi; Birine çamur atmadan önce iyi düşün. Önce senin ellerin kirlenecektir. Kılıçdaroğlu bize çamur atmaya çalışırken elinde çamurla yakalanmıştır. Çünkü bu ülkede FETÖ’nün en önemli siyasi ayağı bizatihi Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibidir. FETÖ denilen yapı ülkemizde uzun bir süre sivil toplum yapısı görüntüsüyle varlık göstermiştir.

MGK KARARININ ALTINDA İMZASI OLAN BENİM: CHP iktidarları cunta rejimlerinde dahi FETÖ müsamaha görmeye devam etmiştir. Ne zaman ki bu yapı ülkeyi teslim almaya kalkmıştır o zaman durum değişmiştir. Bizim FETÖ’yle davamız asla kişisel değildir. Bizim davamız ülkemizin geleceğini koruma davasıdır. FETÖ tehdidi ortaya çıktıktan sonra bu yapıyla da aynı kararlılıkla mücadele ettik. Bu yapıyı suç örgütü olarak ilan eden ve o MGK kararının altında imzası olan benim. Peki CHP bunun neresindedir. Sayın Baykal’ın genel başkanlıktan ayrılması ve Kılıçdaroğlu’nun gelmesiyle birlikte CHP bu işin tam göbeğine yerleşmiştir. Seni oraya getiren FETÖ ne konuşuyorsun.

8REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.