YakınPlanTV

RESMEN SAVAŞ İLAN ETTİ: REJİM GÜÇLERİNİ HER YERDE VURACAĞIZ!

RESMEN SAVAŞ İLAN ETTİ: REJİM GÜÇLERİNİ HER YERDE VURACAĞIZ!
6REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
2 views
12 Şubat 2020 - 13:02
7REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AKP’li Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Meclis grubunda yaptığı konuşmada Suriye ile savaşın kapımızda olduğunun işaretlerini verdi.

“VURACAĞIZ”

Erdoğan, konuşmasında İdlib’te Türk askerine yapılan hain saldırının ardından bölgedeki gelişmeler hakkında bilgiler verirken “Bu süreçte gözlem noktalarındaki veya diğer yerlerdeki askerlerimize en küçük bir zarar gelmesi halinde bugünden itibaren İdlib ile Soçi muhtırası sınırları ile bağlı kalmadan rejim güçlerini her yerde vuracağımızı buradan ilan ediyorum” dedi.

SÜREKLİ KATLİAM YAPIYORLAR:

İdlib’de Rus destekli rejim güçleri ile İran destekli militanlar sürekli katliam yapıyorlar. İnsan haklarını ağızlarından düşürmeyenler tüm saldırılar karşısında sessizliğe gömülmüş durumdalar. Herkes gözünü kapatsa sırtını dönse bile Türkiye bu duruma seyirci kalmayacaktır.

Bir süredir saldırılar doğrudan askerlerimizi hedef almaya başladı.Madem durum bu biz de sahadaki durma bakarak hareket edeceğiz. Şubat ayı sonuna kadar rejimi Soçi Muhtırası sınırları dışına, yani gözlem noktalarımızın gerisine çıkartmakta kararlıyız. Bunun için karada ve havada her ne gerekiyorsa çekinmeden, tereddüt etmeden, hiçbir oyalamaya meydan vermeden bunu yapacağız.

HİÇ BİR YERDE GÜVENDE OLMAYACAKLAR:

Bu amaçla son günlerde İdlib’deki askeri gücümüzü tahkim ettik. Geldiğimiz noktada artık kimsenin taşkınlığına, bağnazlığına, satılmışlığına, provakasyonlarına göz yumacak değiliz.

Türkiye’yi hedef alan herkes bunun bedelini sadece saldırı alanında değil her yerde ödeyeceğini bilmelidir. Mehmetçiklerin kanının döküldüğü bir yerde, kendini ne kadar büyük görürse görsün, hiç kimsenin güvende olamayacağını da açıkça söylüyorum.

8REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.