YakınPlanTV

KİMDEN CESARET ALIYOR BU ASALAK YOBAZLAR…

KİMDEN CESARET ALIYOR BU ASALAK YOBAZLAR…
6REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
81 views
12 Ocak 2020 - 8:51
7REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Laik Cumhuriyet, çağdaş yaşam, bilim düşmanı yobaz asalakların sayısı her geçen gün artıyor. Ve bu hainler, şerefsizler açıkça meydan okuyor, ortaçağ karanlığına dönüş için zırvalıyorlar.

Yine bir aklı kıt çıkmış, dahice(!) fikirlerini paylaşmış. İsmailağa cemaatine mensup Yusuf Demirtaş, katıldığı bir sohbette eğitimle ilgili çok değerli(!) düşüncelerini dile getirmiş. Üniversitelerin akrep yuvası olduğunu belirten gerici, şöyle buyurmuş:

“HOCAM ETİ DE KEMİĞİ DE SENİN” DEYİN

“Çocuklarınızı medreseye gönderin. Hocam eti de kemiği de senin deyip teslim edin. Bir tanıdık anlattı, çocuğumu iş sahibi olsun diye üniversiteye gönderdim, şimdi gel Cuma’ya gidelim deyince beni tersliyor, bilseydim üniversiteye gönderir miydim. Ağladı ama iş işten geçti.

EVLATLARIMIZI MEDRESEYE GÖNDERELİM

Evladımız büyüyor. Ondan bir ümidimiz vardı, bir şey bekliyorduk. Evladım bana bakacaktı, kızım bana bakacaktı. Kızları hiç konuşmayalım. Onları hiç gündeme almayalım. Şekil değişmiş, fikir değişmiş. O zaman buradan bir ders çıkartalım. Evlatlarımızı medreseye gönderelim. İyi bir şekilde hafız olsun. Ondan sonra Arapça öğrensin, fıkıh bilgilerini öğrensin.Şeriat bilgilerini öğrensin. Memleketine, anasına, babasına faydalı olsun.”

YAKINPLAN YORUM

“Bu çağda, üretime hiç katkıları olmayan bu sülükler, asalaklar nasıl bu kadar cesaretlendiler? Kim bunlara cesaret veriyor ya da kimden cesaret alıyorlar? Her konuda ahkam kesen, işine gelmediği her düşünceye bağıra çağıra karşı çıkan zat, bunlara niye karşı çıkmıyor? Bu zat sesini çıkarmıyorsa, aynı düşünceden sayılmaz mı? Bir ters baksa bu yobazlara, bu konuşmalar yapılabilir mi?”

Soruları uzatabiliriz ama bu kadarı ile yetiniyoruz. Ülkeyi yöneten Saray’daki Reis de aynı düşüncede mi diye soru aklımıza geliyor. Bu asalak yobazlar, gericiler, orta çağ kalıntısı örümcek kafalılar, O’ndan cesaret alıyor olmasın…

8REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.