YakınPlanTV

TAM DA İKTİDARIN İSTEDİĞİ VATANDAŞ TİPİ

TAM DA İKTİDARIN İSTEDİĞİ VATANDAŞ TİPİ
6REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
749 views
27 Aralık 2019 - 10:11
7REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye Kanal İstanbul tartışmalarıyla yatıyor kalkıyor. Ancak halkın yarısına yakınının Kanal İstanbul’u bir TV kanalı olarak bildiği ortaya çıktı.

İktidar yapmakta ısrarcı. Muhalefet, başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olmak üzere, projeye karşı büyük mücadele veriyor.

‘Çılgın proje’ olarak adlandırılan proje, İstanbul’un ve İstanbullunun çok üstünde, bütün Türkiye’yi ilgilendiriyor.

Halkın tartışmalarla ilgisinin ne kadar olduğu da tartışılırken, sosyal medyada yayınlanan bir paylaşımın doğru olduğunu düşünenlerin sayısı ne yazık ki oldukça fazla. Anketler bu konuda ne diyor fazla açıklanmadı ama, iddiaların doğru olduğu yönündeki görüş ağır basıyor.

YAKINPLAN YORUMU:

Muhalefet ve projeye sıcak bakmayanlar iktidara ve partili Cumhurbaşkanına ısrarla, “Bize, halka, Türkiye’ye faydasını bir anlatın. Böylesine önemli bir iş yapılacaksa halka bilgi verilmeli” diyor. Saraydaki partili cumhurbaşkanı ise, “Ben istedim oldu” mantığında.

Olmaz arkadaş, halkı bu kadar hiçe sayamazsınız. Kime söz verdiyseniz verdiniz, kimden karşılığında hangi çıkarları sağladıysanız sağladınız, kimlerin şantajına boyun eğdiyseniz eğdiniz. O sizin bileceğiniz iş.

Ancak burası bir muz cumhuriyeti değil, burada bir monarşi rejimi, diktatörlük yok. Bunun hesabı ileride sorulur. Halk unutmaz. Bunu da bilin.

8REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.