YakınPlanTV

İmamoğlu: YSK’dan Kararlı Duruş Bekliyoruz

İmamoğlu: YSK’dan Kararlı Duruş Bekliyoruz
6REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
45 views
12 Nisan 2019 - 11:44
7REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu önceki cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün”Bize yapılan yanlışları güçlü olunca biz başkalarına yapmamalıyız” açıklamasını değerlendirdi. İmamoğlu konuyla ilgili olarak sorulan soruya “Bir önceki Cumhurbaşkanının bu şekilde yorum yapması sevindirici ama seslerinin daha gür çıkması lazım.” şeklinde yanıt verdi.
YSK’yi zorda bırakacak eylemler ve talepler üzücü olduğunu anlatan İmamoğlu  “YSK’den son derece kararlı bir duruş bekliyoruz. Engel olunmaya çalışan girişimlere de mutlaka müdahale etmesini bekliyoruz. Örneğin Büyükçekmece. Her gün bir şey uydurarak, yalan ve iftira üzerinden bir şeyleri gündeme taşıyarak meşgul etmeleri üzücü. 16 milyon insanı güldürüyorlar. Ama aynı zamanda üzücü” dedi.

Hükümete de seslenen CHP’li İmamoğlu “Kendilerini gülünç duruma düşürsünler, sıkıntı yok biz güleriz ama İstanbul’u meşgul etmesinler. En çok da AKP’li rakibimize oy verenleri üzüyor, mahcup ediyorlar. Kimse mülkünün başında oturmadı emanetçiyiz kardeşim” ifadelerini kullandı.

 

8REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.