YakınPlanTV

Erdoğan’a 33 Tl’lik Tazminat Davası

Erdoğan’a 33 Tl’lik Tazminat Davası
6REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
34 views
25 Şubat 2019 - 9:41
7REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’nin Akdeniz’de Rumlara misilleme olarak başlattığı petrol arama çalışmalarında hüsrana uğramasını gündeme getirdiği için linç edilen CHP Mersin Milletvekili ali Mahir Başarır karşı atağa geçti.

Ali Mahir Başarır, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a söylediği sözler nedeniyle 33 TL’lik tazminat davası açtı. Başarır, 33 TL tazminatı da Mersin Milletvekili olduğu için açtı.

CHP’li Ali Mahir Başarır, Erdoğan’ın 20 Şubat tarihinde yaptığı konuşmada “Önceki gün bir CHP milletvekili çıkmış petrol ve doğalgaz arama çalışmalarımızı eleştiriyor. Doğu Akdeniz’deki operasyonlarımızın durdurulması gerektiğini söylüyor. Biz ilk günden itibaren bu tür çağrıları zaten Rumlar’dan işitiyorduk. Bizi en çok yaralayan CHP’nin Rumlar’ın ağzı ile konuşmasıdır. Türkiye’nin potansiyelini ortaya çıkartacak bu tür stratejik hamilelerden bırak rahatsızlık duymayı herkesin en başta da ana muhalefetin gurur duyması gerekir. Elbette biz Rumlar ve kimi CHP milletvekilleri istemiyor diye doğu Akdeniz’de petrol arama faaliyetlerini durdurmayacağız” sözleri nedeniyle Erdoğan’a 33 TL’lik tazminat davası açtı.

Dava dilekçesi şöyle:

Kaynak Yeniçağ: CHP’li vekilden Erdoğan’a tazminat davası

8REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.