Adam Olursan Gençler Seni Korur

0
647

Ülkücü mafya olarak bilinen ve AKP’yi desteklediğini açıklayan Sedat Peker’in silahlanma çağrısına tepkiler çığ gibi büyüyor.

CHP Eski Gençlik Kolları Genel Başkanı Erhan Baydar AKP’ye destek için halkı silahlanmaya davet eden Peker için “Mafya bozuntuları haddini aşmış.. Sahte kabadayılar, sanırım can korkusu ile silah olmadan sokağa çıkamıyor.Silahsız ve adamsız tek başına sokağa çıkamayan bu tırsık millete silahlanma çağrısı yapıyor. Savcılar ise hala izliyor” dedi.

Yaşamını kanunsuzluk üzerine kuran Sedat Peker’in “delikanlı” olması halinde gerek CHP’li gençlerin gerekse ülkücü gençlerin sokakta kendisini koruyaşacağını anlatan Baydar “Milleti bu işe bulaştırmazsa ve adam olursa O’nu herkes korur..CHP gençliği korur,Ülkü Ocakları korur. Yeter ki adam olsun, Anadolu evladı olsun. Ama hiç beklemiyorum çünkü hayatını yasadışı işlerden kazanıyor. AKP’ye yamandı. Vahdettin in yolundan giden bir işbirlikçi şimdi milleti birbirine düşürmeye çalışıyor. Sanırım silah tüccarlığına soyundu” ifadesini kullandı.