YakınPlanTV

Erdoğan: CHP FETÖ ve PKK’lılarla Yan Yana

Erdoğan: CHP FETÖ ve PKK’lılarla Yan Yana
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
3 views
15 Ocak 2019 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’nin geçen seçimde FETÖ’cülerle bu seçimde de terör örgütü PKK ile işbirliği yaptığını iddia etti. Partisinin grup toplantısında konuşan Erdoğan şunları söyledi:

31 Ocak’ta manifesto tanıtımı yapacağız. Adayımızın açıklandığı anda tüm arkadaşlarımızın teşkilatımızın etrafından kilitlenmesini istiyorum.

Bir kez daha söylüyorum, kendisi ya da istediği birisi aday olmadı diye partimize tavır alan kişi hiçbir zaman AKP’li olamamıştır. Bunları günü geldiğinde değerlendirmek üzere kenara koyuyoruz.

Hizmet yarışında bayrağın kime ne zaman tevdi edileceği nasip işidir. Biz layık olanı kenara koymadık ve koymayız da…

Her seçim döneminde olduğu gibi ülkemizde gerçekten çok garip ve hazin birliktelikler ortaya çıkmaya başladı. CHP baktı FETÖ’cüler tek başına yetmiyor şimdi de PKK’lılarla yan yana gelmeye başladı. CHP asıl yanına alması gereken kesimden yani milletin kendisinden ısrarla uzak duruyor.

Milletsiz siyaset bunların kolayına geliyor. Tek dertleri Meclis’teki sandalyelerini ideolojik oylarla kazandıkları belediyeleri korumak.

Biz cumhur ittifakını 15 Temmuz’da önce milletin gönlünde kurduk.

Demokrasi içinde iktidara gelmeyi akıllarına bile getirmiyorlar. Milletin önüne koydukları hiçbir projeleri vaatleri yok. Umutlarını Sadece şahsımın ve AK Parti’nin herhangi bir şekilde ayağının tökezlemesine bağlamışlar.

Sıkıntılar elbette var ama aksaklıkların hiç birisi Türkiye’yi hedeflerinden uzaklaştıracak hususlar değildir. Gazi Mustafa Kemal’in bin bir zahmetle kurmaya çalıştığı savunma sanayimizi tek parti zihniyetinin nasıl baltaladığını anlatmayalım mı? Kendi savaş uçaklarımızı üretmek için harekete geçenlerin önünün bedava uçak bahanesiyle nasıl kesildiğini söylemeyelim mi? Türkiye bu zihniyetin tek bir zerresi kalmayana kadar ezip yok etmelidir

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.