CHP 102 Başkan Adayını Daha Belirledi

0
190

Cumhuriyet Halk Partisi, parti meclisi toplantısında 102 belediye başkan adayı daha belirlendi. CHP daha önce 530 adayını açıklamıştı.

İşte adayların isimleri:

1 – Bursa Büyükşehir Mustafa Bozbey

2 -Kahramanmaraş Büyükşehir Ali Öztunç

3 -Mersin Büyükşehir Vahap Seçer

4 -Van Büyükşehir Nurettin Beyaz

5 -Bayburt Merkez Kağan Eraslan

6 -Bitlis Merkez Burhan Küsem

7 -Iğdır Merkez Sözer Sayan

8 -Kütahya Merkez Eyüp Kahveci

9 -Adana Ceyhan Kadir Aydar

10- Adana Pozantı Şenol Eroğlu

11- Adana Yumurtalık Erdinç Altıok

12- Adıyaman Gölbaşı İskender Yıldırım

13- Adıyaman Besni Kesmetepe Hasan Koca

14- Afyonkarahisar Sinanpaşa Taşoluk Bayram Yavuz

15- Afyonkarahisar Dinar Haydarlı Şükrü Turan

16- Afyonkarahisar Sinanpaşa Harun Güner

17- Ağrı Diyadin Abidin Yenigün

18- Ağrı Patnos Dedeli Muzaffer Yıldız

19- Ağrı Eleşkirt Yılmaz Polat

20- Amasya Göynücek Nurten Erdem

21- Amasya Merkez Ziyaret Mehmet Geçgel

22- Ardahan Göle Özel Özen

23- Artvin Hopa Taner Ekmekçi

24- Artvin Şavşat Nihat Acar

25- Artvin Murgul Erkan Şeyhoğlu

26- Bartın Merkez Kozcağız Meliha Okutay

27- Bayburt Demirözü Muhammet Yeşil

28- Bingöl Genç Serhat Nazlı

29- Bitlis Merkez Yolalan Yunus İşik

30- Bursa Nilüfer Turgay Erdem

31- Bursa Mudanya Hayri Türkyılmaz

32- Denizli Merkezefendi Şeniz Doğan

33- Diyarbakır Kayapınar Mustafa Akyüz

34- Diyarbakır Lice Tarık Akdemir

35- Diyarbakır Yenişehir Abdurrahman Berat Aktaş

36- Diyarbakır Dicle Nasır Aydın

37- Diyarbakır Ergani Hasan Kılıç

38- Diyarbakır Kulp Mehmet İhsan Sancar

39- Edirne Keşan Yenimuhacır Recep Ordu

40- Edirne İpsala Yenikarpuzlu Tevik Şahinbaş

41- Edirne Enez Özkan Günenç

42- Erzincan Tercan Çadırkaya Çetin Özbey

43- Erzurum Şenkaya Gençay Uğraş

44- Eskişehir Alpu Gürbüz Güller

45- Eskişehir Çifteler Zehra Konakçı

46- Eskişehir İnönü İsmail Karaköse

47- Eskişehir Mihalıççık Haydar Çorum

48- Eskişehir Seyitgazi Uğur Tepe

49- Eskişehir Sivrihisar Habil Dökmeci

50- Gaziantep İslahiye Mustafa Köse

51- Gümüşhane Kürtün Mahmut Çağlayan

52- Karabük Safranbolu Elif Köse

53- Karabük Ovacık Hidayet Kasımoğlu

54- Karaman Ayrancı Ramazan Delice

55- Karaman Başyayla Ahmet Alper

56- Karaman Merkez Akçaşehir Mustafa Balta

57- Karaman Sarıveliler Göktepe Mustafa Doğan

58- Kastamonu İnebolu Faruk Öz

59- Kayseri Akkışla Mustafa Güner

60- Kayseri Hacılar Ahmet Turan Oğuz

61- Kırklareli Lüleburgaz Büyükkarıştıran Ertuğrul Çamlıca

62- Kırklareli Babaeski Alpullu Saim Kırcı

63- Kırklareli Pınarhisar Münir Çapkur

64- Kocaeli Körfez Bozkurt Uslu

65- Kütahya Aslanapa Ali Kısa

66- Manisa Salihli Mazlum Nurlu

67- Muş Hasköy Düzkışla Hamdullah Kasak

68- Nevşehir Avanos Özkonak Ahmet Uyulur

69- Niğde Merkez Konaklı Derviş Kar

70- Niğde Merkez Değirmenli Seyrani Can

71- Niğde Merkez Edikli Metin Öztürk

72- Niğde Merkez Orhanlı Cuma Sayın

73- Niğde Merkez Sazlıca Ali Belek

74- Sakarya Kaynarca Nalan Akçay

75- Samsun Tekkeköy Tansu Çıkış

76- Samsun Havsa Mehtap Yeşilbaş

77- Siirt Pervari Şevket Baytekin

78- Siirt Kurtalan Kayabağlar Bedel Kasımoğlu

79- Siirt Baykan Atabağı Muammer Canbulat

80- Sivas Kangal Gökhan Emen

81- Şırnak Cizre Rıdvan Çiçek

82- Şırnak İdil Fikret Ağırman

83- Şırnak Uludere Uzungeçit Ramazan Karasu

84- Şırnak Silopi Görümlü Muhsin Özdemir

85- Şırnak Silopi Çalışkan Hasan Mete

86- Şırnak Güçlükonak Fındık Nezir Enücük

87- Tekirdağ Şarköy Alpay Var

88- Tekirdağ Hayrabolu Fehmi Altayoğlu

89- Tekirdağ Muratlı Nebi Tepe

90- Tekirdağ Ergene Rasim Yüksel

91- Tekirdağ Süleymanpaşa Mehmet Ekrem Eşkinat

92- Tekirdağ Çorlu Ahmet Sarıkurt

93- Tokat Almus Gölgeli İbrahim Karahan

94- Tokat Almus Kınık Güven Arslan

95- Trabzon Sürmene Yaşar Emin

96- Trabzon Ortahisar Mehmet Salih Akyüz

97- Uşak Karahallı Muhammet Coğuplugil

98- Van Erciş Ekrem Uçak

99- Van Edremit İdris Takva

100- Yozgat Sorgun Bahadın Bülent Atakul

101- Yozgat Aydıncık Baydiğin Mehmet Güneş

102- Zonguldak Kilimli Gelik İlker Çoban